کانون زبان وان کلیک
قوانین و مقررات وب سایت آکادمی وان کلیک

ثبت نام کاربران در وب سایت آکادمی وان کلیک، ورود به وب سایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، شرکت در دوره های آنلاین ، تهیه پکیج های آموزشی و استفاده از سایر خدمات ارائه شده توسط آکادمی وان کلیک، به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات است. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که ازوب سایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وب سایت و هرگونه خدمات آن را متوقف کنید.

توجه داشته باشید که ثبت نام در دوره ها و ثبت سفارش جهت تهیه خدمات در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

ثبت نام برای استفاده از وب سایت:

نخستین گام برای استفاده از وب سایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرایند ثبت نام در وب سایت از شما خواسته می شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

شما متعهد می شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این آکادمی می دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وب سایت محسوب می شوید و محدودیت های این شرایط و ضوابط را می پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می شود.

توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی شما در وب سایت ما توسط سیاست های حریم خصوصی مدیریت می شود. 

تعهدات کاربران:

استفاده شما از وب سایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وب سایت یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل های قانونی در حوزه های مربوطه ممنوع نشده باشد.

شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.

هرگونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما می پذیرید که بلافاصله این آکادمی را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هرگونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده اید مطلع سازید.

دسترسی و استفاده از این وب سایت محدود، غیر قابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما بر اساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این آکادمی فراهم می کند.

شما می پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک های وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. 

در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وب سایت، اقدامات قانونی مناسب توسط این آکادمی صورت خواهد گرفت.

شما متعهد می شوید که بدون اجازه کتبی از ما، اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وب سایت نمی نمایید.

شما متعهد می شوید که وظیفه بروزرسانی اطلاعات در سایت را به عهده بگیرید و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

 

 

استفاده از وب سایت و مطالب آن در موارد زیر غیرمجاز و ممنوع است:

برای اهداف غیرقانونی

برای نقض مقررات داخلی و بین المللی

برای نقض حقوق مالکیت فکری وب سایت و حقوق مالکیت فکری دیگران

برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده

برای آپلود یا انتقال ویروس ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وب سایت های دیگر و یا اینترنت تاثیر می گذارد.

برای جمع آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن

برای هر هدف نا خوشایند یا غیر اخلاقی

برای دخالت در سرویس های امنیتی

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

 

 

ثبت نام در دوره ها و خریداری پکیج های آموزشی و سایر محصولات:

برای ثبت نام در دوره ها و یا خرید محصولات وب سایت باید هزینه خرید تعیین شده در وب سایت برای خدمات مورد نظر را بپردازید.

پرداخت هزینه ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه های پرداخت تایید شده در وب سایت یا توسط کارشناسان آکادمی وان کلیک صورت بگیرد.

شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وب سایت با این خدمات آشنایی کامل دارید و محدودیت های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه های پرداخت ایجاد می شوند را می پذیرید.

بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله آکادمی وان کلیک تایید می شود.شما تاییدیه ای دریافت می کنید که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.

کپی رایت و مالکیت معنوی:

وب سایت، تمامی خدمات و محصولات مرتبط با این آکادمی موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وب سایت و آکادمی وان کلیک از جمله نوشته ها، عکس ها، ویدیوها، لوگوها و فایل های صوتی ذیل قانون کشور و معاهدات بین المللی تحت مالکیت کپی رایت قرار می گیرند.

آکادمی وان کلیک تمامی حقوق و منافع مرتبط با وب سایت و مجموعه را به شرح زیر حفظ می کند:

نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس وب سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این آکادمی

حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و ...

شما بدون اجازه کتبی آکادمی وان کلیک و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید:

پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم

این ممنوعیت به مواد موجود در وب سایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی یابد.

 

 

حریم خصوصی:

آکادمی وان کلیک حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می کند و هرگونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این آکادمی مربوط می شود که در برنامه موجود است.

سلب مسئولیت عمومی:

آکادمی وان کلیک هیچ گونه ضوابط، ضمانت، نمایندگی ها یا شرایطی را در رابطه با سایر محصولات به غیر از موارد مطابق با این شرایط و ضوابط ایجاد نمی کند.

هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی شود مگر آنکه به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.

آکادمی وان کلیک مسئولیتی در قبال از دست رفتن سود یا فرصت یا آسیب به حسن نیت که ناشی از عدم شرکت در دوره ها یا عدم استفاده از خدمات باشد را نخواهد داشت.

قیمت خدمات و محصولات بدون اطلاع رسانی قبلی می تواند تغییر کند و در این مورد وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

آکادمی وان کلیک این حق را دارد که ارائه محصولات و فروش خدمات را به هرکس یا هرمنطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است بر اساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.

آکادمی وان کلیک تضمین و تایید نمی کند که استفاده شما از خدمات وب سایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. در این موارد مسئولیتی به عهده آکادمی وان کلیک نیست.

خاتمه قرارداد:

این شرایط تا زمانی که قرارداد توسط شما یا توسط آکادمی وان کلیک به پایان برسد به شرح زیر اعلام خواهد شد:

اگر شما میخواهید به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست به موارد زیر عمل کنید:

اطلاع دادن به آکادمی وان کلیک در هر زمان از طریق ثبت درخواست کتبی در قسمت ارتباط با ما که در صفحه اصلی وب سایت موجود است.

بستن حساب شما برای تمام خدماتی که شما استفاده می کنید، از طریق قسمتی که آکادمی وان کلیک این گزینه را برای شما قرار داده است.

آکادمی وان کلیک ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:

شما هر یک از مقررات این شرایط و ضوابط را نقض کرده اید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.

زمانی که آکادمی به موجب قانون ناگریز از این اقدام است.

ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید این شرکت دیگر قابل اعتماد نباشد.

مطابق با قوانین لازم الاجرا این شرکت حق این را دارد که عضویت شما را در وب سایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت آکادمی وان کلیک تاثیر سوء بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وب سایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.

هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می رسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیت هایی که شما و این شرکت از آن برخوردار بوده اید، باید با این توقف متوقف شود.

نظرات کاربران:

اگر در هر زمانی بدون درخواست یا با درخواست ما، شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت، آن را در هر رسانه ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن ها نیستیم.

ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود، هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

شما می پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر پیام و ایمیلی را که از طرف شما ارسال می شود، به عهده دارید.

جبران خسارت:

شما می پذیرید که در برابر آکادمی وان کلیک، کارکنان، نمایندگی ها و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید:

تمام اقدامات، ادعاها، خواسته ها، هزینه ها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق وب سایت پست می کنید.

هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده یا انجام معاملات در وب سایت

نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط

لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

پایان

مشاوره تخصصی

مشاورین متخصص ما به صورت رایگان پاسخگوی شما هستند.

تلفن

تلفن: 09058050514

ثبت عضویت